Baráž o Krajskou ligu mužů

Informace k baráži o Krajskou ligu mužů (aktualizace 11.02.2017).

Družstva umístěná po základní části na 8. místě ve skupině východ a ve skupině západ pokračují v soutěži baráž o Krajskou ligu mužů 2018/2019. Do této soutěže postoupí vítěz skupiny sever a vítěz skupiny jih Krajské soutěže mužů.

Družstva se utkají 2x každý s každým (doma-venku) tříbodovým systémem do rozhodnutí stejného formátu, popsané v základní části Krajské ligy mužů – tj. včetně pětiminutového prodloužení bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy, zvláštními pravidly pro prodloužení 3 na 3 a příp. pravidly samostatných nájezdů k určení vítěze.

Po ukončení soutěže družstva umístěná na prvním a druhém místě získávají právo startu v Krajské lize mužů 2018/2019, družstva na třetím a čtvrtém místě budou hrát Krajskou soutěž mužů 2018/2019.

Baráž o Krajskou ligu mužů ve smyslu čl. 7 Všeobecného ustanovení je považována za kvalifikační soutěž. Za zúčastněné kluby mohou nastoupit pouze hráči, kteří za příslušný klub odehráli minimálně 50 % utkání v soutěži s tím, že se sčítá počet startů za všechna družstva v daném klubu, avšak utkání play-off a kvalifikační utkání se do tohoto počtu nezapočítávají. U brankaře se do tohoto počtu utkání započítávají i ta utkání, ve kterých byl uveden v zápise o utkání, aniž by zasáhl do hry. Podmínku 50% odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15.12.2017 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub.

Účastníci baráže:

KLM V8 SK Sršni Kutná Hora
KLM Z8 Pracovní zálohy Kladno
KSM S1 HK Kralupy nad Vltavou
KSM J1 TJ Tatran Sedlčany